Free Hidden Object Games - 1

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43 MB
  • Sürüm 25.0.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici PlayHOG
Free Hidden Object Games - 1 gizli nesne bulma oyununu, Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek, hayatınızda oynayacağınız en mükemmel gizli nesne bulma oyununa sahip olabilir ve her dilediğinizde cihazınızdan bu oyun

Free Hidden Object Games - 1 gizli nesne bulma oyununu, Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek, hayatınızda oynayacağınız en mükemmel gizli nesne bulma oyununa sahip olabilir ve her dilediğinizde cihazınızdan bu oyunu açarak oynayabilirsiniz.

Free Hidden Object Games - 1 gizli nesne bulma oyununda bilinmeyen bir sebep ile terk edilmiş ve yağmalanmış olan bir şehrin ıssız sokaklarında oyunun sizden istediği gizli nesneleri bulmaya çalışacaksınız. İnanın ki bu yığıntıların arasında aradığınız herhangi bir nesneyi bulmak çok da kolay olmayacak. Bunu başarabilmek için çok kuvvetli bir dikkat yeteneğinizin olması gerekiyor.

Free Hidden Object Games - 1 oyununda birbirinde heyecanlı 10 seviyenin her birinde 40' ar adet gizli nesne bulunuyor. Oyunun tüm seviyelerinde de tam 400 adet gizli nesne bulunuyor. Oyun size yardımcı olacak olan bazı ip uçları verecek. Ancak bu ip uçları her bir gizli nesne için sadece bir adet olacak. Bu sebeple de bu ip uçlarını çok iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Elinizden düşürmeyeceğiniz bu zevkli gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Free Hidden Object Games - 1 indir